Berat Kandili Sözleri

By | February 20, 2022

Berat Kandili Sözleri. Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, berat kandiliniz hayırlı olsun. Berat kandili ile ilgili sözler sayfamızda berat kandili ile ilgili söylenmiş güzel sözler, hadisler, ayetleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilisiniz.

Berat Kandili Sözleri 2019 Resimli Kandil Sözleri Haberler
Berat Kandili Sözleri 2019 Resimli Kandil Sözleri Haberler from www.haberler.com

Tüm camiamızın ve i̇slam aleminin mübarek berat kandili’ni kutlar, hayırla… berat kandili, temizlenme ve aklanma günüdür. Dua edelim… yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız af folsun. Berat kandili sözleri, dini güzel sözler, kandiller i̇çin.

Dua Edelim… Yürekler Bir Atsın Bu Gece, Günahlarımız Af Folsun.

En güzel berat kandi̇li̇ mesajlari. Bu sayfada berat kandili mesajları ile ilgili resimli ve yazılı mesajları bulabilir, günün anlam ve önemini arkadaş çevreniz, sosyal medyada, ailenizle paylaşarak gösterebilir, bildirebilirsiniz. Bu sayfamızda berat kandili mesajları, berat kandili mesajları ve sözleri, berat kandili sms, berat kandili sözleri, en güzel berat kandili mesajları içerikli bir yazı hazırladık.

Hakiki Müslümanlık En Büyük Kahramanlıktır” Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Mübarek beraat kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Berat kandili ile ilgili sözler sayfamızda berat kandili ile ilgili söylenmiş güzel sözler, hadisler, ayetleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilisiniz. Berat kandili sözleri bu içeriğimizde;

* Bir Kandil Gülü Savur Sevdiklerine, Size Onlardan Gülücükler Getirsin Öyle Içten Öyle Samimi Ol Ki Gözyaşlarını Bile Tebessüme Çevirsin.

Müslümanlar bu geceyi ibadet ve taatle geçirmenin pek çok sevabı ve feyzi olduğuna inanır. Müslümanların bu gecede manevi huzuru bulacağı ve dualar ile karşılayacağı berat gecesi sözleri en güzelini burada bulacaksınız. Aklını al başına gafil olma.

Berat Kandili 2022 Yılında 17 Mart Perşembe Gecesi Gerçekleşecektir.

O gecede her hikmetli iş, belirlenip hükme bağlanır. Berat kandili bu yıl 27 mart cumartesi günü ibadetler ile kutlanacak. Tüm camiamızın ve i̇slam aleminin mübarek berat kandili’ni kutlar, hayırla… berat kandili, temizlenme ve aklanma günüdür.

Berat Kandili Mesajları En Güzel Berat Kandi̇li̇ Sözleri̇ Ruhu Aşk Ve Muhabbet Mührüyle Damgalı, Kalbi Kutsi Dava Ile Sevdalı, Sinesi Heyecan, Coşku Tufanı Ve Şükür Notaları Ile Örülmüş Güzel Insan, Berat Kandiliniz Hayırlı Olsun…

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevla’ya yöneldiği bu mübarek gecenizi kutlar, hayırlara vesile olmasını. Berat kandi̇li̇ sözleri̇ gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul kandilin mübarek olsun. Ve o gecenin gündüzünde (kandilden sonraki gün) oruç tutunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *