Miraç Kandili Sözleri

By | February 9, 2022

Miraç Kandili Sözleri. Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Bugün 10 mart 2021 çarşamba miraç kandili.

Kandil mesajları Resimli kısa öz Miraç sözleri
Kandil mesajları Resimli kısa öz Miraç sözleri from www.internethaber.com

2021 en güzel miraç kandili mesajları ve sözleri. Bu sayfamızda yer alan miraç kandili sözlerini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Miraç kandiliniz mübarek olsun, allah bütün günahlarımızı affetsin inşallah.

Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Miraç Kandili Mesajları Güzel Sms Sözleri Bu Sayfada Derledik.

Hacdan döner gibi, miraç’tan iner gibi gel gel. Bugün kandil küslerin barıştığı, kardeşliğin pekiştiği gün olsun. Bu özel günde miraç kandili sözleri resimli kutlama mesajları.

Her Tomurcuk Yeni Bir Gülün, Her Gül Yeni Bir Baharın, Her Kandil Yeni Rahmetlerin Habercisidir.

Muhammedin yüzü suyu hürmetine bizleri affeyle. Sevdiklerinin, eşlerinin, akrabalarının kandilini kutlamak isteyen müslümanlar arama motoru. En güzel mi̇raç kandi̇li̇ sözleri̇ allah sizlere sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Bu Gecenin, Hayrı, Bereketi Af Ve Afiyeti Ümmeti Muhammed’e Taşısın İnşaallah Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Miraç kandili’nin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle hayırlı kandiller. Kandiller berekettir, umuttur, gözyaşıdır, yakarıştır, özlemdir. Hem sevdiklerinize hem akrabalarınıza kısa ve resimli olarak gönderebilirsiniz.

Sayfadaki Miraç Kandili Ile Ilgili Anlamlı Sözleri Instagram Ve Whatsapp Ile Ya Da Kısa Mesaj Ile Paylaşın.

Allah’ım bir miraç kandiline bizleri ulaştırdığın için zerrelerimizce sana şükürler olsun. Yer de, gök de duâ üzerine.! Üç ayların içinde olan miraç kandili 2020 yılında yani bu sene hicri ayın 26 recep 1441 ayında miladi takvim olarak ta 21 mart cumartesi gecesi olarak idrak edeceğiz inşaallah.

İşte En Güzel Miraç Kandili Mesajları 2022 Ve Miraç Kandili Hakkında Tüm Detaylar.

Bugün ellerini semaya gönlünü mevla’ya aç, bugün günahlarından olabildiğince kaç. En güzel miraç kandili sözleri. • allah (c.c)’ın aşkıyla yan bu gece, mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *