O Ses Türkiye 2022 Kimin Takımı Kazandı

By | February 24, 2022

O Ses Türkiye 2022 Kimin Takımı Kazandı. O ses türkiye şampiyonu ‘hasan koçak’ oldu. O ses türkiye yarışmasında finale gökhan özoğuz'un takımından 2 kişi, ebru gündeş ve hadise 'nin takımlarından ise 1 yarışmacı kaldı.

O Ses Türkiye şampiyonu (birincisi) 2022 açıklandı! O Ses
O Ses Türkiye şampiyonu (birincisi) 2022 açıklandı! O Ses from newsblogdaily.com

Acun ilıcalı o ses türkiye finalinde hazır bulunarak jüri üyeleri yalnız bırakmadı. Oğulcan, benjamin ve yener&ümit arasından finale yükselen isim yener ve ümit oldu. O ses türkiye'de birinci ferat üngür oldu!

Tv8 Ekranlarının Sevilen Yarışma Programı O Ses Türkiye Bitti Mi?

O ses türkiye'de ekim ayında başlayan mücadele sona erdi ve nefes kesen bir finalin ardından şampiyon hasan koçak oldu. Diğer finalist ise beyazıt öztürk'ün takımından. O ses türkiye finalinde acun ilıcalı'nın gözleri ve sıkılgan tavırları sosyal medyada damga vurdu.

O Ses Türkiye'de Birinci Ferat Üngür Oldu!

O ses türkiye'de finale çıkan iki isim belli oldu. O ses türkiye'de finale kalan sonraki isimler oğuzhan koç’un takımından yunus emre çelik, ebru gündeş’in takımından wafa benradja, mert. O ses türkiye şampiyonu 2022 açıklandı!

O Ses Türkiye 2020 Şampiyonuna Verilecek Ödül De Açıklandı.

O ses türkiye 2022 finalistleri belli oldu. O ses türki̇ye ki̇m bi̇ri̇nci̇ olur? O ses türkiye yılbaşı şampiyonu oğuzhan koç'un takımı oldu.

O Ses Türkiye'de Harika Performans Sergileyen, Selenay, Aydan Ve Ceren Arasından Finale Yükselen Isim Aydan Kahraman Oldu.

Acun ilıcalı o ses türkiye finalinde hazır bulunarak jüri üyeleri yalnız bırakmadı. Seyirci oylamaları sonucunda o ses türkiye 10. 22 ocak 2022, 09:08 tarihinde eklendi.

O Ses Türkiye Birincisi Üngür, Gözaltına Alındı Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Şampiyonunu Açıkladı O Ses Türkiye Finali Zirvede Yaptı

Bu sene en izlenmeyen sezonunu geçiren ve reytinglerde düşük oranlar alan o ses türkiye final bölümü ile 2022 şampiyonunu belirledi. O ses türkiye’de şampiyon, 18 şubat çarşamba gecesi kim kazandı sorusunun cevabı belli oldu.tv8 de yaklaşık üç aydır süren müzik yarışmasında dün gece yapılan yarı final elemelerinden sonra finale çıkan isimler belli oldu. Hakkı i̇lek, hasan koçak, devrim seyrek ve mert yenihayat oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *